درباره ما

توسط سه شنبه, 10 دی 1398 07:07
(0 رای)
کلیک: 197 بار -

از مهمترین عوامل مؤثر در پیشرفت، رشد و بالندگی جوامع، توجه به آموزش و پرورش دانش آموزان به عنوان سرمایه های یک کشور است. از آنجایی که دانش آموزان بعنوان نیروهای بالقوه علمی وفنی، آینده سازان کشور عزیزمان ایران هستند. استفاده از محصولات کمک آموزشی و سرگرمی عناصر تعیین کننده ای در پیشرفت‌ سطح علمی – پژوهشی کشور خواهند داشت.

در همین راستا ما با هدف ایجاد علاقه و انگیزه و فراهم آوردن بستری مناسب به منظور معرفی و فروش برترین محصولات آموزشی شامل ( انتشارات و نرم افزار های آموزشی، لوازم تحریر و لوازم اداری، اسباب بازی و سرگرمی های فکری، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات کمک آمورشی و ... ) در نظر داریم، همانند سال های گذشته در کنار پنجمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا نمایشگاه تخصصی و جانبی مدرسه هزاره سوم را در سال تحصیلی 99-98 برگزار نماییم.

 نمایشگاه تخصصی مدرسه هزاره سوم توسط مجموعه رویدادان ( برگزار کننده رویدادهای داخلی و بین المللی ) و با همکاری دبیرخانه جشنواره دانش آموزی ابن سینا و مساعدت سازمان ها و نهادهای مرتبط در 21 و 22 فروردین ماه 1399 برگزار می شود.

ستاد برگزاری این رویداد امیدوار است با تلاش و همکاری منسجم و حضور شرکت های تولید کننده و صادر کننده داخلی و همچنین مجموعه های واردکننده معتبر گامی مهم در پیشرفت سطح علمی و آموزشی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.

 

 

بازنشر: